Kontakti

Maksmi OÜ
Peterburi tee 46, Harju county
11415 Tallinn, Igaunija
+372 622 52 06
info@maksmi.ee

Maksmi OU LV filiāle
Pūces iela 47-35
LV-1082 Rīga, Latvija
+371 2940 9129

Osauhing Maksmi filialas
Titnago 44 g.
LT-02300 Vilnius, Lietuva
+370 6001 2121

Mūsu cilvēki

  • Mihhail Maksimov - Valdes loceklis

    Mihhail Maksimov

    Valdes loceklis
    maksimov@maksmi.ee
    +372 505 95 47
  • Svetlana Bondareva - Assistents

    Svetlana Bondareva

    Assistents
    info@maksmi.ee
    +372 622 52 07
  • Ruudo Liis - Diplomēts dzelzceļa inženieris, attīstības direktors

    Ruudo Liis

    Diplomēts dzelzceļa inženieris, attīstības direktors
    ruudo@maksmi.ee
    +372 509 11 44
  • Konstantin Prozorov - Sertificēta dzelzceļa inženieris, tehniskais direktors

    Konstantin Prozorov

    Sertificēta dzelzceļa inženieris, tehniskais direktors
    konstantin@maksmi.ee
    +372 514 32 51
  • Stanislav Lemarynye - Galvenais grāmatvedis

    Stanislav Lemarynye

    Galvenais grāmatvedis
    accountant@maksmi.ee
    +372 521 00 88
  • Irina Lemarynye - Grāmatvede

    Irina Lemarynye

    Grāmatvede
    accountant@maksmi.ee
    +372 521 00 77
  • Fyodor Vasilkov - Pārdošanas vadītājs

    Fyodor Vasilkov

    Pārdošanas vadītājs
    fyodor@maksmi.ee
    +372 569 075 01
  • Anna Daniljuk - Logistiķe

    Anna Daniljuk

    Logistiķe
    anna@maksmi.ee
    +372 533 633 56
  • Alexey  Tishin - Noliktavas operators

    Alexey Tishin

    Noliktavas operators

    +372 530 641 25
  • Elve Maksimova - Padomes loceklis

    Elve Maksimova

    Padomes loceklis


  • Valerijus Banelis - Lietuvas filiāles direktors

    Valerijus Banelis

    Lietuvas filiāles direktors
    VBanelis2@gmail.com
    +370 6001 2121
  • Dmitrijs Kozlovs - Latvijas filiāles direktors

    Dmitrijs Kozlovs

    Latvijas filiāles direktors
    maksmi.lv@gmail.com
    +371 2940 9129