Kontaktai

Maksmi OÜ
Peterburi tee 46, Harju county
11415 Tallinn, Estonia
+372 622 52 06
info@maksmi.ee

Maksmi OU LV filiāle
Puces iela 47-35
LV-1082 Riga, Latvia
+371 2940 9129

Osauhing Maksmi filialas
Titnago 44 g.
LT-02300 Vilnius, Lithuania
+370 6001 2121

Mūsų žmonės

  • Mihhail Maksimov - Generalinis vadybininkas

    Mihhail Maksimov

    Generalinis vadybininkas
    maksimov@maksmi.ee
    +372 505 95 47
  • Svetlana Bondareva - Asistentas

    Svetlana Bondareva

    Asistentas
    info@maksmi.ee
    +372 622 52 07
  • Ruudo Liis - Vystymosi direktorius, sertifikuotas inžinierius

    Ruudo Liis

    Vystymosi direktorius, sertifikuotas inžinierius
    ruudo@maksmi.ee
    +372 509 11 44
  • Konstantin Prozorov - Techninis direktorius, sertifikuotas inžinierius

    Konstantin Prozorov

    Techninis direktorius, sertifikuotas inžinierius
    konstantin@maksmi.ee
    +372 514 32 51
  • Stanislav Lemarynye - Vyriausiasis buhalteris

    Stanislav Lemarynye

    Vyriausiasis buhalteris
    accountant@maksmi.ee
    +372 521 00 88
  • Irina Lemarynye - Buhalterė

    Irina Lemarynye

    Buhalterė
    accountant@maksmi.ee
    +372 521 00 77
  • Fyodor Vasilkov - Pardavimų skyriaus vadovas

    Fyodor Vasilkov

    Pardavimų skyriaus vadovas
    fyodor@maksmi.ee
    +372 569 075 01
  • Anna Daniljuk - Logistikos

    Anna Daniljuk

    Logistikos
    anna@maksmi.ee
    +372 533 633 56
  • Alexey  Tishin - Sandėlio operatorius

    Alexey Tishin

    Sandėlio operatorius

    +372 530 641 25
  • Elve Maksimova - Valdybos narys

    Elve Maksimova

    Valdybos narys


  • Valerijus Banelis - Lietuvos filialo direktorius

    Valerijus Banelis

    Lietuvos filialo direktorius
    VBanelis2@gmail.com
    +370 6001 2121
  • Dmitrijs Kozlovs - Latvijos filialo direktorius

    Dmitrijs Kozlovs

    Latvijos filialo direktorius
    maksmi.lv@gmail.com
    +371 2940 9129